➢ Prodej a pronájem nemovitosti – převzetí zakázky začíná návštěvou nemovitosti, domluvení podmínek, které stanoví prodávající, např. doba, kdy se začne nemovitost nabízet, způsob nabídky, cena za nemovitost a příslušenství ceny, dohodneme další konkrétní kroky, které jsou potřeba znát ještě před zahájením prodeje.                   Následuje pořízení fotodokumentace či videoprezentace a zveřejnění nabídky na internetu či domluvíme jinou formu. Po té jsem vždy přítomna osobní prohlídce s potenciálními logorkcrzájemci. Někdy jsou prodávající hodně vytíženi nebo bydlí od prodávané nemovitosti daleko… v takovém případě nabízím svým klientům možnost, že převezmu od nemovitosti klíče a prohlídky provádím se zájemci sama.

➢ Správa nemovitosti - pronajímáte nemovitost a zjišťujete, že je s tím přiliš mnoho starostí a zabírá to moc času?
Nabízím převzetí nemovitosti do správy – v takovém případě jednám za vás na základě plné moci. Provádím kontroly nemovitosti během doby pronájmu, zajišťuji nutné opravy, jednám s nájemci ohledně nejrůznějších problémů, připravuji vyúčtování záloh a spotřeby, prodloužení či ukončení smlouvy, při skončení doby nájmu zajistím vyklizení bytu, uvedení bytu zpět do dobrého stavu, nalezení nového nájemce a plynulý přechod tak, aby nedošlo k finančním ztrátám.

➢ Home Stagingjedná se o službu, která vyžaduje zkušenosti, znalosti a cit pro detail. Jde o estetickou úpravu nemovitosti tak, aby byla co nejatraktivnější. Podobně, jako je třeba nasvícení šperků ve zlatnictví :-).
V případě potřeby mohu zajistit i menší opravy či vymalování za velmi příznivou cenu.

➢ Vyhledání vhodné nemovitosti ke koupi – máte představu o nemovitosti, kterou by jste rádi koupili? Není taková nemovitost v nabídce realitních kanceláří? Kontaktujte mne, sdělte mi své představy a já se pokusím Vám takovou nemovitost vyhledat zejména v soukromém sektoru. Tato služba je hojně využívána zvláště v poslední době, kdy poptávka převyšuje nabídku.

➢ Zajištění financování – spolupracuji s několika prověřenými a schopnými hypotečními makléři. Pokud tedy nemáte svého poradce, ráda Vás zkontaktuji s těmi, za jejichž práci mohu ručit.

➢ Kompletní právní servis – již řadu let spolupracuji s renomovanou advokátní kanceláří se širokou působností a specializací na nemovitosti. AK pro mne zpracovává všechny smlouvy a také návrhy zápisů do Katastru nemovitostí. V případě potřeby pro mne řeší i další právní úkony a poskytuje právní poradenství.

➢ Úschova finančních prostředků – úschova kupní ceny je dnes již neodmyslitelnou součástí každého realitního obchodu. Svým klientům nabízím úschovu finančních prostředků u své spolupracující advokátní kanceláře zdarma. V případě zájmu mohu však zajistit i úschovu notářskou či bankovní, s oběma typy mám zkušenosti.

➢ Znalecký posudek – znalecký posudek není při prodeji nemovitosti již nutný, přesto jsou obchody, kdy je existence aktuálního znaleckého posudku (odhadu) přínosná. V rámci svých služeb nabízím zprostředkování služby znalce a zpracování posudku za zvýhodněnou cenu znalečného.

➢ Tržní odhad – tržní odhad nemovitosti vypracuji a vystavím o něm dokument pro potřeby například dědického řízení (vyžaduje notář) na základě dokladů, osobní prohlídky či fotografií.

➢ Daňové přiznání k dani z nabytí nemovitosti – vypracování daňového přiznání je od r. 2012 poněkud noční můrou poplatníků. Zpracováním tohoto tiskopisu se zabývá řada profesionálních firem. Pro mne jej zpracovává smluvní partner a tuto službu nabízím svým klientům za 50% běžné ceny.

Od r. 2013 jsem členem Realitní komory ČR.