Jmenuji se Hana Mocová, žiji v Praze na Hájích, mám ekonomické vzdělání a selský rozum. Svoji práci miluji a stále ji  vnímám spíš jako službu než obchod.
Jsem narozena ve znamení  štíra, který mi propůjčil jednak velkou životní energii a smysl pro preciznost, ale také široký rozhled, orientaci v souvislostech, potřebu „prát“ se za své klienty a jednat fér..

Celý můj profesní život rovná se služba – zprostředkování – obchod. Nejprve jsem img_3640-kopiepůsobila jako makléř v pojišťovnictví a dodnes jsem  členem sítě INSIA. Udržuji si tedy jistý přehled v bankovnictví a pojistných rizicích.

Realitám v Praze se věnuji od r. 2007. Začínala jsem jako  makléřka juniorka v renomované realitní kanceláři a právě zde jsem se naučila nejdůležitější základy a orientaci v široké problematice této práce. Svým kolegům za toto zasvěcení do branže děkuji.

Po několika letech jsem však měla potřebu vymknout se určité „uniformovanosti“ předepsaných  pracovních postupů klasické realitky a vydala jsem se vlastní cestouSpolupracovala jsem i s několika dalšími společnostmi včetně developera, ale nejbližší je mi „být“ osobní makléřkou.

Motto mojí práce..
… věnovat se každému obchodu zcela individuálně, každý obchod potřebuje něco trochu jiného, ale vždy si žádá profesionalitu, plné nasazení a znalosti..Dnes již v podstatě neexistuje něco jako „jednoduchý obchod“. Každý prodávající má své vlastní požadavky, které je nutné respektovat.
Obvykle je třeba před prodejem nemovitosti vyřešit řadu problémů spojených například s vlastnickými právy, problémy v zápisu v Katastru nemovitostí, problémy s původní hypotékou či exekucí nebo s faktickým stavem nemovitosti. Rovněž tak na straně kupujícího se vyskytují problémy, které je nutné během obchodu řešit „za pochodu“.

Prodávající i kupující jsou obvykle  lidé zaneprázdněni svou vlastní prací a svými vlastními životy. Věnovat se řešení problémů ohledně prodávané či kupované nemovitosti je již nad jejich časové možnosti a síly a navíc k tomu nemají potřebné profesionální nástroje a znalosti.
Realitní makléř je právě ta osoba, která tyto činnosti může za obě strany vykonat hladčeji a s uspokojivějším výsledkem.. Můj ženský přístup navíc dává obchodu i laskavost a vytvoření atmosféry klidu, důvěry a spolupráce.

V osobním životě se zajímám o vlastní duchovní rozvoj a růst. Věnuji se sebevzdělávání v oboru a zdokonalování na PC, svůj volný čas trávím se svýma dvěma vnuky, dále práci s energiemi  a aktivitám v přírodě.